Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51404079・Hrabovecká 540/3, 08641 Raslavice・Založené 2018
Obrat 2025
1,56 mil. €
−22 %Zisk 2025
23 tis. €
+26 %Aktíva
423 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
92 tis. €
−6,9 %Zadlženosť
78,3 %
−1,1 ppHrubá marža
7,2 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
25,2 %
+6,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,11
+117 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
265 tis. €
+163 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,18 mil. € | 1,59 mil. € | 1,91 mil. € | 1,51 mil. € |
| Pridaná hodnota | 135 tis. € | 173 tis. € | 137 tis. € | 108 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,25 mil. € | 1,59 mil. € | 2,0 mil. € | 1,56 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 3 795 € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 1 009 € | 4 903 € | 6 154 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 460 tis. € | 454 tis. € | 479 tis. € | 423 tis. € |
| Neobežný majetok | 199 tis. € | 218 tis. € | 147 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 199 tis. € | 218 tis. € | 147 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 261 tis. € | 236 tis. € | 332 tis. € | 391 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 114 tis. € | 223 tis. € | 250 tis. € | 339 tis. € |
| Finančné účty | 147 tis. € | 14 tis. € | 82 tis. € | 52 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 460 tis. € | 454 tis. € | 479 tis. € | 423 tis. € |
| Vlastné imanie | 76 tis. € | 79 tis. € | 99 tis. € | 92 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € | 64 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 3 795 € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 384 tis. € | 375 tis. € | 380 tis. € | 331 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 384 tis. € | 232 tis. € | 232 tis. € | 126 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 143 tis. € | 149 tis. € | 205 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Hrabovecká 540/3, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Hlavná 184/82, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Hrabovecká 540/3, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Hlavná 184/82, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Adresa Hrabovecká 540/3, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.