Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51405652・Gercenova 4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2025
39 tis. €
+22 %Zisk 2025
852 €
−47 %Aktíva
11 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
8 070 €
+12 %Zadlženosť
26,9 %
+0,5 ppHrubá marža
56,2 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,7 %
−8,8 ppRentabilita aktív
ROE
10,6 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,93
−2,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 192 €
−39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,5 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 797 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
42,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 864 € | 449 € | 1 618 € | 852 € |
| Daň z príjmov | 239 € | 93 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 115 € | 7 730 € | 9 807 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 115 € | 7 730 € | 9 807 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 382 € | 383 € | 382 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 813 € | 772 € | 849 € | 593 € |
| Finančné účty | 7 920 € | 6 575 € | 8 576 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 115 € | 7 730 € | 9 807 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 390 € | 5 600 € | 7 218 € | 8 070 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 468 € | 0 € | 426 € | 1 963 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 864 € | 449 € | 1 618 € | 852 € |
| Záväzky | 1 725 € | 2 130 € | 2 589 € | 2 963 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 226 € | 1 368 € | 1 930 € | 2 236 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 499 € | 762 € | 659 € | 727 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Gercenova 4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Gercenova 4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Adrya s.r.o.
Gercenova 4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.