Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51408007・Nemocničná 750/14, 990 01 Veľký Krtíš・Založené 2018
Obrat 2025
96 tis. €
−10 %Zisk 2025
172 €
−95 %Aktíva
264 tis. €
+3,4 %Vlastný kapitál
−90 tis. €
+0,2 %Zadlženosť
134,1 %
−1,2 ppHrubá marža
5,1 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
-0,2 %
+3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,49
+4,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 132 €
−75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
84,8 %
+63 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−180 tis. €
+1,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 92 tis. € | 85 tis. € | 107 tis. € | 96 tis. € |
| Pridaná hodnota | −33 tis. € | −22 tis. € | 7 169 € | 4 855 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 92 tis. € | 85 tis. € | 107 tis. € | 96 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −33 tis. € | −23 tis. € | 3 490 € | 172 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 164 tis. € | 155 tis. € | 256 tis. € | 264 tis. € |
| Neobežný majetok | 95 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 95 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 60 tis. € | 163 tis. € | 174 tis. € |
| Zásoby | 61 tis. € | 70 tis. € | 143 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −11 tis. € | −3 791 € | 11 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | −5 393 € | 9 287 € | −8 249 € |
| Časové rozlíšenie | 44 € | 44 € | 26 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 164 tis. € | 155 tis. € | 256 tis. € | 264 tis. € |
| Vlastné imanie | −71 tis. € | −94 tis. € | −90 tis. € | −90 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | −2 € | −2 € | −2 € | 172 € |
| HV minulých rokov | −43 tis. € | −76 tis. € | −99 tis. € | −96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −33 tis. € | −23 tis. € | 3 490 € | 172 € |
| Záväzky | 235 tis. € | 249 tis. € | 346 tis. € | 355 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 5 € |
| Krátkodobé záväzky | 235 tis. € | 249 tis. € | 346 tis. € | 355 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Zombor 31, 99122 Zombor, Slovenská republika
Adresa Zombor 31, 99122 Zombor, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.