Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51418762・Jozefská 7845/10, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
44 tis. €
+52 %Zisk 2025
17 tis. €
+205 %Aktíva
71 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
69 tis. €
+32 %Zadlženosť
3,2 %
+0,9 ppHrubá marža
44,9 %
+19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
37,9 %
+19 ppZisk / výnosy
ROA
23,3 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
24,0 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
31,60
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+189 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
69 tis. €
+32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € | 44 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 6 708 € | 7 400 € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 827 € | 3 952 € | 5 429 € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 073 € | 698 € | 964 € | 1 918 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 49 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 250 € | 562 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 250 € | 562 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 42 tis. € | 48 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 000 € | 17 tis. € | 34 tis. € | 55 tis. € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 31 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 49 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € |
| Vlastné imanie | 43 tis. € | 47 tis. € | 52 tis. € | 69 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 32 tis. € | 37 tis. € | 41 tis. € | 47 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 827 € | 3 952 € | 5 429 € | 17 tis. € |
| Záväzky | 1 289 € | 1 705 € | 1 198 € | 2 251 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 289 € | 1 705 € | 1 198 € | 2 251 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Jozefská 7845/10, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Pod Válkom 9575/2, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Jozefská 7845/10, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Atelier dva, s.r.o.
Jozefská 7845/10, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.