Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51419688・M. R. Štefánika 190, 07501 Trebišov・Založené 2018
Obrat 2021
33 tis. €
−16 %Zisk 2021
118 €
+108 %Aktíva
240 tis. €
+50 %Vlastný kapitál
5 142 €
+2,3 %Zadlženosť
97,9 %
+1,0 ppHrubá marža
27,1 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
+4,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,0 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
2,3 %
+32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
−1,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
139 €
+109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,1 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 142 €
+2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
27,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 51 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 045 € | 20 tis. € | 17 tis. € | 8 845 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 51 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 022 € | −349 € | −1 499 € | 118 € |
| Daň z príjmov | 537 € | 0 € | 0 € | 21 € |
| Daň z príjmov splatná | 537 € | — | — | — |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 132 tis. € | 160 tis. € | 240 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 132 tis. € | 160 tis. € | 240 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 84 tis. € | 119 tis. € | 185 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 4 775 € | 5 680 € | 6 724 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 29 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € | 49 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 132 tis. € | 160 tis. € | 240 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 022 € | 6 523 € | 5 024 € | 5 142 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 4 850 € | 4 850 € | 4 850 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 022 € | 1 673 € | 174 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 022 € | −349 € | −1 499 € | 118 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 125 tis. € | 155 tis. € | 235 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 125 tis. € | 155 tis. € | 235 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Jána Husa 1802/8, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Jána Husa 1802/8, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.