Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TOMAX HOLDING s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51422026Buzica 111, 04473 BuzicaZaložené 2018

Obrat 2025

183 tis. €

+54 %
IČO
51422026
DIČ
2120713166
IČ DPH
SK2120713166, podľa §4, registrácia od štvrtok 15. novembra 2018
Sídlo
TOMAX HOLDING s.r.o.Buzica 111 04473 Buzica
Dátum vzniku
štvrtok 8. marca 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/43423/V

Zisk 2025

2 837 €

+56 %

Aktíva

69 tis. €

+0,7 %

Vlastný kapitál

8 811 €

+48 %

Zadlženosť

87,2 %

−4,1 pp

Hrubá marža

12,7 %

−0,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+56 %
246 €−126 €−11 tis. €110 €−1 552 €269 €1 814 €2 837 €20182019202020212022202320242025

Tržby

+54 %
96 tis. €93 tis. €97 tis. €67 tis. €88 tis. €105 tis. €119 tis. €183 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,5 %

Zisk / výnosy

ROA

4,1 %

+1,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

32,2 %

+1,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,39

+34 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 624 €

+61 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

38,6 %

+1,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

13 tis. €

+1 061 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

9,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

96 tis. €201893 tis. €201997 tis. €202067 tis. €202190 tis. €2022106 tis. €2023119 tis. €2024183 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru88 tis. €105 tis. €119 tis. €183 tis. €
Pridaná hodnota12 tis. €8 083 €16 tis. €23 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti90 tis. €106 tis. €119 tis. €183 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 552 €269 €1 814 €2 837 €
Daň z príjmov129 €249 €1 058 €1 787 €

Aktíva

  • Neobežný majetok22 tis. €
  • Obežný majetok46 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie8 811 €
  • Záväzky60 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom43 tis. €41 tis. €68 tis. €69 tis. €
Neobežný majetok14 tis. €9 038 €35 tis. €22 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok14 tis. €9 038 €35 tis. €22 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €32 tis. €34 tis. €46 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky29 tis. €20 tis. €32 tis. €45 tis. €
Finančné účty305 €12 tis. €1 673 €1 000 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky43 tis. €41 tis. €68 tis. €69 tis. €
Vlastné imanie−6 547 €4 159 €5 973 €8 811 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−9 995 €−1 110 €−841 €721 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 552 €269 €1 814 €2 837 €
Záväzky49 tis. €37 tis. €62 tis. €60 tis. €
Dlhodobé záväzky7 137 €2 570 €26 tis. €23 tis. €
Krátkodobé záväzky42 tis. €30 tis. €33 tis. €33 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €4 790 €3 950 €3 110 €
Rezervy0 €0 €293 €478 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

137 €141 €0 €83 €129 €249 €1 058 €1 787 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 532,61 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionVýška dlhu313,78 €Áno
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu77,56 €Áno

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od štvrtok 8. marca 2018
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 8. marca 2018
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 8. marca 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 8. marca 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 8. marca 2018
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 8. marca 2018
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovPlatné od štvrtok 8. marca 2018
  • výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od štvrtok 8. marca 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 8. marca 2018

    Adresa Buzica 111, 04473 Buzica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 13. septembra 2022

    Adresa Buzica 111, 04473 Buzica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 8. marca 2018 – pondelok 12. septembra 2022

    Adresa Buzica 111, 04473 Buzica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/43423/V
Hlavná činnosť
Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
TOMAX HOLDING s.r.o.

Sídlo spoločnosti

TOMAX HOLDING s.r.o.

Buzica 111, 04473 Buzica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.