Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51426463・Chorvátska 2703/6, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
17 tis. €
−77 %Zisk 2025
639 €
−83 %Aktíva
37 tis. €
+7,2 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+3,4 %Zadlženosť
46,8 %
+2,0 ppHrubá marža
36,9 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
−9,1 ppRentabilita aktív
ROE
3,3 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,05
+220 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
979 €
−79 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,7 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
+58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 74 tis. € | 104 tis. € | 73 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 989 € | 18 tis. € | 11 tis. € | 6 089 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 74 tis. € | 104 tis. € | 73 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 111 € | 6 130 € | 3 720 € | 639 € |
| Daň z príjmov | 365 € | 1 796 € | 989 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 41 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 875 € | 13 tis. € | 8 012 € | 4 438 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 875 € | 13 tis. € | 8 012 € | 4 438 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 15 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 31 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 944 € | 0 € | 16 tis. € | 1 215 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 478 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 41 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 075 € | 15 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 964 € | 4 075 € | 10 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 111 € | 6 130 € | 3 720 € | 639 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 2 810 € | 7 611 € | 2 925 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 14 tis. € | 11 tis. € | 7 740 € | 14 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Chorvátska 2703/6, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Chorvátska 2703/6, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Chorvátska 2703/6, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Chorvátska 2703/6, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Chorvátska 2703/6, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Chorvátska 2703/6, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
blurryzone s.r.o.
Chorvátska 2703/6, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.