Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51426820・M. R. Štefánika 69, 93401 Levice・Založené 2018
Obrat 2025
477 tis. €
+69 %Zisk 2025
−1 171 €
−196 %Aktíva
254 tis. €
+74 %Vlastný kapitál
24 tis. €
−4,6 %Zadlženosť
90,5 %
+7,8 ppHrubá marža
7,5 %
−7,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
−0,7 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
-4,9 %
−9,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
749 €
−76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
256,3 %
+195 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−468 €
+97 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
102,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 130 tis. € | 173 tis. € | 283 tis. € | 477 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 39 tis. € | 43 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 130 tis. € | 173 tis. € | 283 tis. € | 477 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 866 € | 17 tis. € | 1 217 € | −1 171 € |
| Daň z príjmov | 474 € | 4 408 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 106 tis. € | 141 tis. € | 146 tis. € | 254 tis. € |
| Neobežný majetok | 38 tis. € | 76 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 38 tis. € | 76 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 65 tis. € | 93 tis. € | 200 tis. € |
| Zásoby | 5 070 € | 0 € | 8 497 € | 39 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 13 tis. € | 46 tis. € | 107 tis. € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 53 tis. € | 38 tis. € | 54 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 106 tis. € | 141 tis. € | 146 tis. € | 254 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 395 € | 24 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 529 € | 2 395 € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 866 € | 17 tis. € | 1 217 € | −1 171 € |
| Záväzky | 99 tis. € | 117 tis. € | 120 tis. € | 230 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 96 tis. € | 107 tis. € | 200 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 28 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | 6 968 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Ul. Partizánov 1831/35, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Južná ul. 3079/18, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Partizánov 1831/35, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Partizánov 1831/35, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Južná ul. 3079/18, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Partizánov 1831/35, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.