Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51428407・Ľubochnianska 4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
0 €
−100 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
0 €
−100 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Zisk pred zdanením
0 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
0 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
68,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Krátkodobý dlh
0 €
Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý cash flow
−55 tis. €
−67 %Zmena stavu finančných účtov oproti predchádzajúcemu roku
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 670 tis. € | 439 tis. € | 411 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 97 tis. € | 65 tis. € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 670 tis. € | 439 tis. € | 411 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 15 tis. € | 7 820 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 4 973 € | 3 945 € | 2 079 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 973 € | 3 945 € | 2 079 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 119 tis. € | 146 tis. € | 132 tis. € | 0 € |
| Neobežný majetok | 16 tis. € | 27 tis. € | 45 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 16 tis. € | 27 tis. € | 45 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 104 tis. € | 119 tis. € | 87 tis. € | 0 € |
| Zásoby | 22 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 053 € | 12 tis. € | 8 059 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 76 tis. € | 89 tis. € | 55 tis. € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 119 tis. € | 146 tis. € | 132 tis. € | 0 € |
| Vlastné imanie | 95 tis. € | 134 tis. € | 121 tis. € | 0 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 39 tis. € | 54 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 15 tis. € | 7 820 € | 0 € |
| Záväzky | 24 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 227 € | 727 € | 1 039 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 11 tis. € | 9 574 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Jaselská 1695/37, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Jaselská 1695/37, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2430/8, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
AB biznis s. r. o.
Ľubochnianska 4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.