Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51428784・Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2018
Obrat 2025
37 tis. €
+14 %Zisk 2025
52 €
−88 %Aktíva
7 089 €
+21 %Vlastný kapitál
2 475 €
+2,1 %Zadlženosť
66,3 %
+7,7 ppHrubá marža
12,5 %
+4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
−6,8 ppRentabilita aktív
ROE
2,1 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,57
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
392 €
−50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
86,7 %
+43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 447 €
−1,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 20 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 511 € | 4 780 € | 2 656 € | 4 641 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 20 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 77 € | 263 € | 439 € | 52 € |
| Daň z príjmov | 49 € | 199 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 49 € | 199 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 186 € | 3 988 € | 5 853 € | 7 089 € |
| Neobežný majetok | 1 312 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 312 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 835 € | 3 943 € | 5 503 € | 6 720 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 147 € | 172 € | 2 172 € | 25 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 688 € | 3 771 € | 3 331 € | 6 695 € |
| Časové rozlíšenie | 39 € | 45 € | 350 € | 369 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 186 € | 3 988 € | 5 853 € | 7 089 € |
| Vlastné imanie | 1 721 € | 1 983 € | 2 423 € | 2 475 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 97 € | 100 € | 114 € | 136 € |
| HV minulých rokov | −3 453 € | −3 380 € | −3 130 € | −2 713 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 77 € | 263 € | 439 € | 52 € |
| Záväzky | 5 465 € | 2 005 € | 3 430 € | 4 702 € |
| Dlhodobé záväzky | 66 € | 69 € | 72 € | 79 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 059 € | 1 596 € | 3 008 € | 4 273 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 340 € | 340 € | 350 € | 350 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | −88 € |
Vývoj daňových povinností
54 registrovaných činností
Adresa Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3167/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3167/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
UniBuilding s. r. o.
Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.