Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51433010・Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
90 tis. €
−1,0 %Zisk 2025
10 tis. €
+36 %Aktíva
326 tis. €
−2,8 %Vlastný kapitál
58 tis. €
+21 %Zadlženosť
51,3 %
−35 ppHrubá marža
27,0 %
+2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,2 %
+3,1 ppZisk / výnosy
ROA
3,1 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
17,6 %
+1,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+8,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,7 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−156 tis. €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 56 tis. € | 45 tis. € | 91 tis. € | 90 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 57 tis. € | 45 tis. € | 91 tis. € | 90 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 355 € | 5 626 € | 7 479 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 430 € | 998 € | 2 789 € | 974 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 974 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 348 tis. € | 328 tis. € | 336 tis. € | 326 tis. € |
| Neobežný majetok | 325 tis. € | 318 tis. € | 322 tis. € | 315 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 325 tis. € | 318 tis. € | 322 tis. € | 315 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 2 774 € | 6 585 € | 6 490 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 5 905 € | 7 836 € | 7 496 € | 4 576 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 338 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 348 tis. € | 328 tis. € | 336 tis. € | 326 tis. € |
| Vlastné imanie | 35 tis. € | 40 tis. € | 48 tis. € | 58 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | 24 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 43 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 355 € | 5 626 € | 7 479 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 313 tis. € | 288 tis. € | 288 tis. € | 167 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 313 tis. € | 288 tis. € | 288 tis. € | 167 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 101 tis. € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
xNova s.r.o.
Konventná 633/17, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.