Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51436817・Turbínová 13, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
960 tis. €
−9,3 %Zisk 2025
40 tis. €
+27 %Aktíva
222 tis. €
−48 %Vlastný kapitál
84 tis. €
+94 %Zadlženosť
62,3 %
−28 ppHrubá marža
13,2 %
+6,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
18,3 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
48,4 %
−25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,81
+360 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
52 tis. €
+25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
170 tis. €
+102 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
88,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 366 tis. € | 428 tis. € | 1,06 mil. € | 960 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 19 tis. € | 70 tis. € | 127 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 366 tis. € | 435 tis. € | 1,06 mil. € | 960 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 236 € | 538 € | 32 tis. € | 40 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 126 € | 1 749 € | 9 522 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 99 tis. € | 205 tis. € | 429 tis. € | 222 tis. € |
| Neobežný majetok | 16 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 16 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 84 tis. € | 170 tis. € | 404 tis. € | 205 tis. € |
| Zásoby | 70 tis. € | 116 tis. € | 202 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 29 tis. € | 148 tis. € | 70 tis. € |
| Finančné účty | 58 € | 25 tis. € | 54 tis. € | 65 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 99 tis. € | 205 tis. € | 429 tis. € | 222 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 11 tis. € | 43 tis. € | 84 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 629 € | 5 441 € | 5 952 € | 38 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 236 € | 538 € | 32 tis. € | 40 tis. € |
| Záväzky | 88 tis. € | 194 tis. € | 386 tis. € | 138 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 247 € |
| Krátkodobé záväzky | 77 tis. € | 149 tis. € | 320 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 45 tis. € | 41 tis. € | 26 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 11 tis. € | 0 € | 26 tis. € | 75 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 1 863 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Na Brázdach 643/5, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa J. Bodona 1702/12, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Adresa Na Brázdach 643/5, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa J. Bodona 1702/12, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Spencer Medical s.r.o.
Turbínová 13, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.