Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51437988・Mlynské Nivy 36, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2025
67 tis. €
−38 %Zisk 2025
8 538 €
−19 %Aktíva
15 tis. €
−51 %Vlastný kapitál
14 tis. €
−46 %Zadlženosť
6,4 %
−8,6 ppHrubá marža
14,5 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,7 %
+3,0 ppZisk / výnosy
ROA
56,9 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
60,8 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,59
+134 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 498 €
−27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−9,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
62,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 110 tis. € | 125 tis. € | 108 tis. € | 67 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 9 749 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 110 tis. € | 125 tis. € | 108 tis. € | 67 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 8 538 € |
| Daň z príjmov | 3 985 € | 2 716 € | 2 548 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 68 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 166 € | 3 173 € | 20 tis. € | 8 418 € |
| Finančné účty | 61 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 6 582 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 68 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 67 tis. € | 16 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 0 € | 10 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 8 538 € |
| Záväzky | 1 090 € | 1 225 € | 4 621 € | 962 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 090 € | 1 225 € | 4 621 € | 962 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Plotní 553/67, 60200 Brno, Česká republika
Adresa Plotní 553/67, 60200 Brno, Česká republika
Zapísané v OR SR
Food Specials s.r.o.
Mlynské Nivy 36, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.