Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51440211・Farská 119/32, 07101 Michalovce・Založené 2018
Obrat 2025
17 tis. €
+101 %Zisk 2025
10 tis. €
+349 %Aktíva
11 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
1 906 €
+123 %Zadlženosť
82,4 %
−107 ppHrubá marža
54,0 %
+27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
59,7 %
+33 ppZisk / výnosy
ROA
93,4 %
+69 ppRentabilita aktív
ROE
530,4 %
+558 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,90
+161 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+303 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,3 %
−9,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−896 €
+92 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 688 € | 8 724 € | 6 717 € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 183 € | 3 885 € | 1 815 € | 6 614 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 8 733 € | 8 445 € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 555 € | 1 904 € | 2 254 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 6 651 € | 9 220 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 638 € | 3 899 € | 3 223 € | 2 802 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 638 € | 3 899 € | 3 223 € | 2 802 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 126 € | 2 752 € | 5 997 € | 8 024 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 € | 590 € | 390 € | 586 € |
| Finančné účty | 7 122 € | 2 162 € | 5 607 € | 7 438 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 6 651 € | 9 220 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | −12 tis. € | −10 tis. € | −8 204 € | 1 906 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −25 tis. € | −18 tis. € | −16 tis. € | −14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 555 € | 1 904 € | 2 254 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 25 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 8 920 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 25 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 8 920 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Lesné 56, 07101 Lesné, Slovenská republika
Adresa Lesné 56, 07101 Lesné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.