Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Staving-H-M, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51442931Na Graniari 7/5379, 97401 Banská BystricaZaložené 2018

Obrat 2025

211 tis. €

+31 %
IČO
51442931
DIČ
2120714530
IČ DPH
SK2120714530, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. apríla 2018
Sídlo
Staving-H-M, s.r.o.Na Graniari 7/5379 97401 Banská Bystrica
Dátum vzniku
piatok 9. marca 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/33804/S

Zisk 2025

23 tis. €

+200 %

Aktíva

94 tis. €

−2,8 %

Vlastný kapitál

92 tis. €

+33 %

Zadlženosť

2,4 %

−26 pp

Hrubá marža

20,4 %

+20 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+200 %
4 062 €−9 128 €2 186 €8 713 €44 tis. €37 tis. €−23 tis. €23 tis. €20182019202020212022202320242025

Tržby

+35 %
143 tis. €0 €31 tis. €37 tis. €279 tis. €259 tis. €156 tis. €211 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

10,7 %

+25 pp

Zisk / výnosy

ROA

24,1 %

+48 pp

Rentabilita aktív

ROE

24,7 %

+58 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

80,01

+2 296 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

24 tis. €

+275 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

4,1 %

+72 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

78 tis. €

+65 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

143 tis. €20180 €201931 tis. €202037 tis. €2021279 tis. €2022259 tis. €2023161 tis. €2024211 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru279 tis. €259 tis. €156 tis. €211 tis. €
Pridaná hodnota68 tis. €66 tis. €525 €43 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti279 tis. €259 tis. €161 tis. €211 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení44 tis. €37 tis. €−23 tis. €23 tis. €
Daň z príjmov999 €9 043 €9 204 €960 €
Daň z príjmov splatná999 €9 043 €9 204 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok15 tis. €
  • Obežný majetok79 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie92 tis. €
  • Záväzky2 293 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom135 tis. €167 tis. €97 tis. €94 tis. €
Neobežný majetok29 tis. €43 tis. €29 tis. €15 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok29 tis. €43 tis. €29 tis. €15 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok106 tis. €123 tis. €67 tis. €79 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky64 tis. €78 tis. €15 tis. €19 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty42 tis. €45 tis. €52 tis. €60 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky135 tis. €167 tis. €97 tis. €94 tis. €
Vlastné imanie55 tis. €92 tis. €69 tis. €92 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov5 835 €50 tis. €87 tis. €64 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení44 tis. €37 tis. €−23 tis. €23 tis. €
Záväzky80 tis. €75 tis. €28 tis. €2 293 €
Dlhodobé záväzky21 tis. €14 tis. €7 453 €1 307 €
Krátkodobé záväzky59 tis. €61 tis. €20 tis. €986 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €853 €0 €18 €999 €9 043 €9 204 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie230,61 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 22. marca 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 9. marca 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 9. marca 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 9. marca 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 9. marca 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné piatok 9. marca 2018 – streda 21. marca 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné piatok 9. marca 2018 – streda 21. marca 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 9. marca 2018
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho- Pozemné stavbyPlatné od piatok 9. marca 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 9. marca 2018

    Adresa Na Graniari 7/5379, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 9. marca 2018

    Adresa Na Graniari 7/5379, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/33804/S
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Staving-H-M, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Staving-H-M, s.r.o.

Na Graniari 7/5379, 97401 Banská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.