Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51446944・Mieru 3, 07301 Sobrance・Založené 2018
Obrat 2025
72 tis. €
+3,7 %Zisk 2025
20 tis. €
+145 %Aktíva
73 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
67 tis. €
+44 %Zadlženosť
9,2 %
−7,3 ppHrubá marža
72,7 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
28,5 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
27,8 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
30,6 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,19
+128 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
+114 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
68 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 60 tis. € | 68 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € |
| Pridaná hodnota | 35 tis. € | 38 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 60 tis. € | 68 tis. € | 69 tis. € | 72 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 638 € | 5 953 € | 8 342 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 602 € | 2 079 € | 2 282 € | 2 314 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 602 € | 2 079 € | 2 282 € | 2 314 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € | 73 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 531 € | 3 555 € | 238 € | 238 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 531 € | 3 555 € | 238 € | 238 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 41 tis. € | 55 tis. € | 73 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 007 € | 8 355 € | 5 829 € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € | 62 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 263 € | 310 € | 227 € | 353 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € | 73 tis. € |
| Vlastné imanie | 32 tis. € | 38 tis. € | 46 tis. € | 67 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 810 € | 810 € | 809 € | 809 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 638 € | 5 953 € | 8 342 € | 20 tis. € |
| Záväzky | 4 466 € | 7 122 € | 9 147 € | 6 764 € |
| Dlhodobé záväzky | 329 € | 412 € | 509 € | 618 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 152 € | 5 597 € | 7 726 € | 4 497 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 985 € | 1 113 € | 912 € | 1 649 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Mieru 559/43, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Adresa Mieru 559/43, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Adresa Mieru 559/43, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Adresa Mieru 559/43, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.