Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51451077・Južná trieda 1595/74, 040 01 Košice - mestská časť Juh・Založené 2018
Obrat 2025
377 tis. €
−10,0 %Zisk 2025
32 tis. €
−16 %Aktíva
241 tis. €
+29 %Vlastný kapitál
123 tis. €
+35 %Zadlženosť
49,1 %
−2,3 ppHrubá marža
20,2 %
+0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
13,2 %
−7,0 ppRentabilita aktív
ROE
25,9 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,44
+26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,3 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
184 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 310 tis. € | 349 tis. € | 407 tis. € | 363 tis. € |
| Pridaná hodnota | 41 tis. € | 52 tis. € | 80 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 320 tis. € | 353 tis. € | 419 tis. € | 377 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 919 € | 6 918 € | 38 tis. € | 32 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 773 € | 1 967 € | 4 396 € | 4 851 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 132 tis. € | 159 tis. € | 187 tis. € | 241 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 16 tis. € | 9 974 € | 3 467 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 16 tis. € | 9 974 € | 3 467 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 111 tis. € | 143 tis. € | 177 tis. € | 237 tis. € |
| Zásoby | 25 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 83 tis. € | 108 tis. € | 117 tis. € | 209 tis. € |
| Finančné účty | 3 296 € | 2 933 € | 40 tis. € | 1 962 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 132 tis. € | 159 tis. € | 187 tis. € | 241 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 53 tis. € | 91 tis. € | 123 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 35 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € | 85 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 919 € | 6 918 € | 38 tis. € | 32 tis. € |
| Záväzky | 85 tis. € | 106 tis. € | 96 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 7 565 € | 2 783 € | 1 068 € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 84 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 43 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 26 tis. € | 8 559 € | 0 € | 28 tis. € |
| Rezervy | 5 257 € | 5 369 € | 434 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Žriedlová 3363/24, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Žriedlová 3363/24, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DEFINELO, s.r.o.
Južná trieda 1595/74, 040 01 Košice - mestská časť Juh
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.