Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51453967・Partizánska 877, 980 55 Klenovec・Založené 2018
Obrat 2025
836 tis. €
−33 %Zisk 2025
46 tis. €
−12 %Aktíva
694 tis. €
−1,5 %Vlastný kapitál
460 tis. €
+11 %Zadlženosť
33,7 %
−7,6 ppHrubá marža
26,4 %
+0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,6 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
6,7 %
−0,8 ppRentabilita aktív
ROE
10,1 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,83
+129 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
60 tis. €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,6 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
354 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,09 mil. € | 1,29 mil. € | 1,24 mil. € | 833 tis. € |
| Pridaná hodnota | 277 tis. € | 348 tis. € | 321 tis. € | 220 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,09 mil. € | 1,29 mil. € | 1,25 mil. € | 836 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 110 tis. € | 92 tis. € | 53 tis. € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov | 32 tis. € | 32 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 15 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 555 tis. € | 678 tis. € | 704 tis. € | 694 tis. € |
| Neobežný majetok | 220 tis. € | 371 tis. € | 326 tis. € | 304 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 220 tis. € | 371 tis. € | 326 tis. € | 304 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 335 tis. € | 307 tis. € | 377 tis. € | 390 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 868 € | 2 202 € | 3 720 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 169 tis. € | 213 tis. € | 216 tis. € | 307 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 166 tis. € | 92 tis. € | 159 tis. € | 80 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 1 782 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 555 tis. € | 678 tis. € | 704 tis. € | 694 tis. € |
| Vlastné imanie | 260 tis. € | 361 tis. € | 414 tis. € | 460 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 145 tis. € | 264 tis. € | 356 tis. € | 408 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 110 tis. € | 92 tis. € | 53 tis. € | 46 tis. € |
| Záväzky | 295 tis. € | 316 tis. € | 291 tis. € | 234 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 6 632 € | 16 tis. € | 9 710 € |
| Krátkodobé záväzky | 86 tis. € | 90 tis. € | 80 tis. € | 36 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 191 tis. € | 184 tis. € | 194 tis. € | 188 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 14 tis. € | 32 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 532 € | 4 394 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Partizánska 877, 98055 Klenovec, Slovenská republika
Adresa Partizánska 877, 98555 Klenovec, Slovenská republika
Adresa Partizánska 877, 98055 Klenovec, Slovenská republika
Adresa Partizánska 877, 98055 Klenovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.