Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51461889・Sv. Štefana 206/2, 04501 Mokrance・Založené 2018
Obrat 2024
10 tis. €
−85 %Zisk 2024
−66 tis. €
−95 %Aktíva
210 €
−100 %Vlastný kapitál
−72 tis. €
−975 %Zadlženosť
34 600,5 %
+34 495 ppHrubá marža
-241,3 %
−297 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-634,5 %
−587 ppZisk / výnosy
ROA
-31 290,0 %
−31 262 ppRentabilita aktív
ROE
90,7 %
−410 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−65 tis. €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,5 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−39 tis. €
−218 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-48,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 244 tis. € | 215 tis. € | 71 tis. € | 1 154 € |
| Pridaná hodnota | 60 tis. € | 125 tis. € | 39 tis. € | −2 784 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 295 tis. € | 215 tis. € | 71 tis. € | 10 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 924 € | 3 420 € | −34 tis. € | −66 tis. € |
| Daň z príjmov | 610 € | 936 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 139 tis. € | 192 tis. € | 119 tis. € | 210 € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 11 tis. € | 5 625 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 11 tis. € | 5 625 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 119 tis. € | 181 tis. € | 113 tis. € | 210 € |
| Zásoby | 50 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 67 tis. € | 68 tis. € | 82 tis. € | 110 € |
| Finančné účty | 1 539 € | 113 tis. € | 31 tis. € | 100 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 139 tis. € | 192 tis. € | 119 tis. € | 210 € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 27 tis. € | −6 742 € | −72 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 924 € | 3 420 € | −34 tis. € | −66 tis. € |
| Záväzky | 115 tis. € | 165 tis. € | 126 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 475 € | 7 187 € | 6 245 € | 1 703 € |
| Krátkodobé záväzky | 53 tis. € | 112 tis. € | 80 tis. € | 40 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 50 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € |
| Rezervy | 3 321 € | 1 697 € | −2 964 € | 14 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hlavná 208/110, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Hlavná 132/61, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Hlavná 208/110, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Hlavná 208/10, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Hlavná 208/110, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Hlavná 132/61, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Adresa Hlavná 208/110, 04501 Mokrance, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.