Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51466104・Užhorodská 175/17, 07101 Michalovce・Založené 2018
Obrat 2025
15 tis. €
−12 %Zisk 2025
−304 €
−463 %Aktíva
1 064 €
+61 %Vlastný kapitál
90 €
−69 %Zadlženosť
91,5 %
+36 ppHrubá marža
1,9 %
−28 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,1 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
-28,6 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
-337,8 %
−319 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,09
−39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
36 €
−87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
944,4 %
+826 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
90 €
−69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 8 739 € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 477 € | 5 553 € | 4 987 € | 283 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 8 739 € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 025 € | 19 € | −54 € | −304 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 10 tis. € | 660 € | 1 064 € |
| Neobežný majetok | 9 167 € | 4 167 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 167 € | 4 167 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 186 € | 6 206 € | 660 € | 1 064 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 186 € | 6 206 € | 660 € | 1 064 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 660 € | 1 064 € |
| Vlastné imanie | 329 € | 348 € | 294 € | 90 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 354 € | −4 671 € | −4 652 € | −4 706 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 025 € | 19 € | −54 € | −304 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 366 € | 974 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 10 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 € | 25 € | 366 € | 974 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Mlynská 651/26, 07214 Pavlovce nad Uhom, Slovenská republika
Adresa Mlynská 651/26, 07214 Pavlovce nad Uhom, Slovenská republika
Adresa Mlynská 651/26, 07214 Pavlovce nad Uhom, Slovenská republika
Adresa Mlynská 651/26, 07214 Pavlovce nad Uhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.