Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51477629・Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2025
146 tis. €
−3,2 %Zisk 2025
46 tis. €
−48 %Aktíva
295 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
119 tis. €
+25 %Zadlženosť
59,8 %
−0,1 ppHrubá marža
59,8 %
−34 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,6 %
−28 ppZisk / výnosy
ROA
15,6 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
38,9 %
−55 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
53,40
+272 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
60 tis. €
−48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,6 %
+1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
222 tis. €
+6,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 42 tis. € | 114 tis. € | 151 tis. € | 112 tis. € |
| Pridaná hodnota | 35 tis. € | 100 tis. € | 141 tis. € | 67 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 114 tis. € | 151 tis. € | 146 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 60 tis. € | 89 tis. € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 095 € | 16 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 88 tis. € | 104 tis. € | 236 tis. € | 295 tis. € |
| Neobežný majetok | 35 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 35 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 81 tis. € | 225 tis. € | 227 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 29 tis. € | 142 tis. € | 153 tis. € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 52 tis. € | 83 tis. € | 74 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 88 tis. € | 104 tis. € | 236 tis. € | 295 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 65 tis. € | 95 tis. € | 119 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 34 tis. € | 0 € | 0 € | 67 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 60 tis. € | 89 tis. € | 46 tis. € |
| Záväzky | 30 tis. € | 38 tis. € | 141 tis. € | 176 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 25 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € | 79 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 4 846 € | 19 tis. € | 16 tis. € | 4 246 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 113 tis. € | 93 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 3889/32A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PS online s.r.o.
Žltá 32/A, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.