Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51478994・Palárikova 76, 02201 Čadca・Založené 2018
Obrat 2025
585 tis. €
−40 %Zisk 2025
90 tis. €
+150 %Aktíva
826 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
192 tis. €
+88 %Zadlženosť
76,7 %
−7,4 ppHrubá marža
21,5 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,3 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
10,9 %
+5,3 ppRentabilita aktív
ROE
46,7 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,20
+3,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
102 tis. €
+157 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,2 %
+2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
125 tis. €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
38,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 149 tis. € | 254 tis. € | 942 tis. € | 530 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € | 114 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 255 tis. € | 973 tis. € | 585 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −23 tis. € | −15 tis. € | 36 tis. € | 90 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 3 840 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 506 tis. € | 614 tis. € | 645 tis. € | 826 tis. € |
| Neobežný majetok | 49 tis. € | 25 tis. € | 12 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 49 tis. € | 25 tis. € | 12 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 454 tis. € | 586 tis. € | 630 tis. € | 759 tis. € |
| Zásoby | 83 tis. € | 48 tis. € | 81 tis. € | 110 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 206 tis. € | 226 tis. € | 305 tis. € | 422 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| Finančné účty | 163 tis. € | 310 tis. € | 243 tis. € | 227 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 763 € | 3 003 € | 2 900 € | 3 796 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 506 tis. € | 614 tis. € | 645 tis. € | 826 tis. € |
| Vlastné imanie | 82 tis. € | 67 tis. € | 103 tis. € | 192 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | −46 tis. € | −61 tis. € | −25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −23 tis. € | −15 tis. € | 36 tis. € | 90 tis. € |
| Záväzky | 423 tis. € | 547 tis. € | 543 tis. € | 634 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 423 tis. € | 547 tis. € | 543 tis. € | 634 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 220 € | 220 € |
| Časové rozlíšenie | 929 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Bohaterów Warszawy 52 m.13, 48-300 Nysa, Poľská republika
Adresa Dunikowskiego 13, 48-300 Nysa, Poľská republika
Adresa Dunikowskiego 13, 48300 Nysa, Poľská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.