Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51486407・Lúčanská 158/19, 013 11 Lietavská Lúčka・Založené 2018
Obrat 2025
12 tis. €
+107 %Zisk 2025
3 219 €
+557 %Aktíva
19 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+23 %Zadlženosť
7,9 %
+0,1 ppHrubá marža
39,3 %
+4,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,1 %
+38 ppZisk / výnosy
ROA
17,0 %
+22 ppRentabilita aktív
ROE
18,5 %
+23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,66
+24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 559 €
+1 078 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,6 %
+103 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 439 €
+62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 965 € | 8 983 € | 5 962 € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 973 € | 5 197 € | 2 048 € | 4 591 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 990 € | 8 983 € | 5 962 € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 837 € | 1 373 € | −704 € | 3 219 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 23 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 626 € | 7 152 € | 6 415 € | 9 929 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 232 € | 2 447 € | 1 831 € | 2 471 € |
| Finančné účty | 2 394 € | 4 705 € | 4 584 € | 7 458 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | −710 € | −4 547 € | −3 242 € | −3 946 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 837 € | 1 373 € | −704 € | 3 219 € |
| Záväzky | 600 € | 1 228 € | 1 195 € | 1 490 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 600 € | 1 228 € | 1 195 € | 1 490 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Revolučná 3289/1, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Revolučná 3289/1, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.