Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51489431・Poštová 92, 92526 Reca・Založené 2018
Obrat 2024
193 tis. €
+0,3 %Zisk 2024
7 006 €
−14 %Aktíva
248 tis. €
−27 %Vlastný kapitál
40 tis. €
+21 %Zadlženosť
83,9 %
−6,4 ppHrubá marža
31,5 %
+2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
17,5 %
−7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 583 €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,9 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−25 tis. €
+66 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 178 tis. € | 186 tis. € | 192 tis. € | 193 tis. € |
| Pridaná hodnota | 26 tis. € | 40 tis. € | 57 tis. € | 61 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 178 tis. € | 186 tis. € | 192 tis. € | 193 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | 14 tis. € | 8 141 € | 7 006 € |
| Daň z príjmov | 5 181 € | 3 600 € | 3 118 € | 2 577 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 220 tis. € | 340 tis. € | 248 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 131 tis. € | 107 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 131 tis. € | 107 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 89 tis. € | 233 tis. € | 182 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 70 tis. € | 122 tis. € | 56 tis. € |
| Finančné účty | 1 275 € | 19 tis. € | 111 tis. € | 126 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 220 tis. € | 340 tis. € | 248 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | −6 002 € | 33 tis. € | 40 tis. € |
| Základné imanie | 11 tis. € | 0 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| HV minulých rokov | 113 € | −20 tis. € | 14 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | 14 tis. € | 8 141 € | 7 006 € |
| Záväzky | 6 181 € | 226 tis. € | 307 tis. € | 208 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 181 € | 226 tis. € | 307 tis. € | 208 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Zborov nad Bystricou 492, 02303 Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Člen družstva poverený členskou schôdzou
Adresa Zborov nad Bystricou 492, 02303 Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Prepojené osoby nie sú evidované.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.