Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51497352・Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP・Založené 2018
Obrat 2025
489 tis. €
−33 %Zisk 2025
6 570 €
−23 %Aktíva
217 tis. €
−38 %Vlastný kapitál
133 tis. €
+5,2 %Zadlženosť
38,8 %
−25 ppHrubá marža
93,2 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,9 %
−1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,24
+65 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 189 €
−26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,5 %
−2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
139 tis. €
−8,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
129,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 352 tis. € | 261 tis. € | 726 tis. € | 488 tis. € |
| Pridaná hodnota | 257 tis. € | 232 tis. € | 678 tis. € | 455 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 387 tis. € | 262 tis. € | 727 tis. € | 489 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | −8 865 € | 8 549 € | 6 570 € |
| Daň z príjmov | 2 536 € | 296 € | 3 840 € | 2 619 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 536 € | 296 € | 3 840 € | 2 619 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 228 tis. € | 229 tis. € | 352 tis. € | 217 tis. € |
| Neobežný majetok | 75 tis. € | 57 tis. € | 38 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 75 tis. € | 57 tis. € | 38 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 152 tis. € | 141 tis. € | 311 tis. € | 201 tis. € |
| Zásoby | 1 € | 6 € | 6 € | 6 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 142 tis. € | 140 tis. € | 310 tis. € | 146 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 1 201 € | 1 172 € | 55 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 462 € | 32 tis. € | 2 474 € | 1 527 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 228 tis. € | 229 tis. € | 352 tis. € | 217 tis. € |
| Vlastné imanie | 127 tis. € | 118 tis. € | 126 tis. € | 133 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 86 tis. € | 96 tis. € | 87 tis. € | 96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | −8 865 € | 8 549 € | 6 570 € |
| Záväzky | 102 tis. € | 112 tis. € | 225 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 35 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 63 tis. € | 158 tis. € | 62 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 22 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 004 € | 22 tis. € | 33 tis. € | 5 983 € |
| Rezervy | 2 881 € | 0 € | 9 370 € | 3 043 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Dargovská 340/28, 09413 Sačurov, Slovenská republika
Adresa Dargovská 340/28, 09413 Sačurov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Easy services s.r.o.
Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.