Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51581060・Smreková 3095/19, 010 07 Žilina・Založené 2018
Obrat 2023
698 tis. €
+55 %Zisk 2023
−952 €
−56 %Aktíva
100 tis. €
+212 %Vlastný kapitál
20 tis. €
−4,6 %Zadlženosť
80,3 %
+45 ppHrubá marža
1,5 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,1 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,9 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
-4,8 %
−1,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
−96 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−952 €
−714 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−495 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−76 tis. €
−2 774 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 385 tis. € | 333 tis. € | 451 tis. € | 698 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 420 € | 61 tis. € | 55 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 385 tis. € | 339 tis. € | 451 tis. € | 698 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 331 € | 2 068 € | −612 € | −952 € |
| Daň z príjmov | 353 € | 550 € | 767 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 83 tis. € | 94 tis. € | 32 tis. € | 100 tis. € |
| Neobežný majetok | 44 tis. € | 45 tis. € | 24 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 28 tis. € | 45 tis. € | 24 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 16 tis. € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 48 tis. € | 8 003 € | 5 042 € |
| Zásoby | 0 € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 22 tis. € | 2 589 € | 4 226 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 15 tis. € | 5 414 € | 816 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 83 tis. € | 94 tis. € | 32 tis. € | 100 tis. € |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 331 € | 2 068 € | −612 € | −952 € |
| Záväzky | 56 tis. € | 66 tis. € | 12 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 25 tis. € | 5 201 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 56 tis. € | 15 tis. € | 5 174 € | 81 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 26 tis. € | 1 159 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Smreková 3095/24, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Smreková 3095/24, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 2991/2, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Smreková 3095/24, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Piešťanská 2991/2, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.