Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51581345・Galvaniho 31, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2021
34 tis. €
+11 %Zisk 2021
−6 381 €
−280 %Aktíva
11 tis. €
−31 %Vlastný kapitál
3 601 €
−64 %Zadlženosť
67,4 %
+30 ppHrubá marža
-18,1 %
−32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-18,5 %
−30 ppZisk / výnosy
ROA
-57,8 %
−80 ppRentabilita aktív
ROE
-177,2 %
−213 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,48
−44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 381 €
−253 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 601 €
−64 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
45,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 € | 1 979 € | 4 278 € | −6 252 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 € | 1 455 € | 3 539 € | −6 381 € |
| Daň z príjmov | 39 € | 365 € | 625 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 707 € | 7 648 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 707 € | 7 648 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 12 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | 6 707 € | 7 648 € | 4 046 € | 11 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 707 € | 7 648 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 988 € | 6 442 € | 9 982 € | 3 601 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −13 € | 1 370 € | 4 909 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 € | 1 455 € | 3 539 € | −6 381 € |
| Záväzky | 1 719 € | 1 206 € | 5 964 € | 7 440 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 719 € | 1 206 € | 5 964 € | 7 440 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Dubové návrší 748, 53012 Pardubice, Česká republika
Adresa Višňová 10/A, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Dubové návrší 748, 83012 Pardubice, Česká republika
Adresa Višňová 10/A, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Višňová 10/A, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
MR ENERGON s.r.o.
Galvaniho 31, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.