Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51640074・Sokolovská 10, 040 11 Košice - mestská časť Západ・Založené 2018
Obrat 2023
153 tis. €
+19 %Zisk 2023
−8 123 €
−162 %Aktíva
154 tis. €
+22 %Vlastný kapitál
24 tis. €
−7,0 %Zadlženosť
84,4 %
+4,9 ppHrubá marža
16,2 %
−27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,3 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
-5,3 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
-33,9 %
−84 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,76
−3,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 788 €
−142 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,3 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−27 tis. €
−65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 88 tis. € | 122 tis. € | 153 tis. € |
| Pridaná hodnota | 95 tis. € | 78 tis. € | 52 tis. € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 95 tis. € | 128 tis. € | 153 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 48 tis. € | 42 tis. € | 13 tis. € | −8 123 € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 11 tis. € | 5 370 € | 335 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 107 tis. € | 127 tis. € | 126 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 8 094 € | 63 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 8 094 € | 63 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 86 tis. € | 119 tis. € | 63 tis. € | 88 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 1 124 € | 44 tis. € | 40 tis. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 118 tis. € | 19 tis. € | 47 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 107 tis. € | 127 tis. € | 126 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | 75 tis. € | 118 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 71 tis. € | 7 244 € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 48 tis. € | 42 tis. € | 13 tis. € | −8 123 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 9 410 € | 100 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 200 € | 200 € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 8 985 € | 80 tis. € | 115 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 694 € | 225 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Diófás Út 13, 4623 Tuzsér, Maďarsko
Adresa Naftárska 863/11, 90845 Gbely, Slovenská republika
Adresa Diófás Út 13, 4623 Tuzsér, Maďarsko
Adresa Naftárska 863/11, 90845 Gbely, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ProBatix s. r. o.
Sokolovská 10, 040 11 Košice - mestská časť Západ
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.