Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51643367・Štefanov 342, 90645 Štefanov・Založené 2018
Obrat 2025
29 tis. €
+4,5 %Zisk 2025
2 194 €
+50 %Aktíva
29 tis. €
+136 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+22 %Zadlženosť
58,3 %
+39 ppHrubá marža
72,3 %
−1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,5 %
+2,3 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
−4,4 ppRentabilita aktív
ROE
18,2 %
+3,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,95
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 534 €
+41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,4 %
−5,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 25 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 374 € | 6 600 € | 1 462 € | 2 194 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 721 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 779 € | 5 266 € | 752 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 779 € | 5 266 € | 752 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 196 € | 6 191 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | −2 € | 1 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 232 € | 526 € | 2 090 € | 2 585 € |
| Finančné účty | 964 € | 5 667 € | 9 374 € | 9 517 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 772 € | 8 372 € | 9 835 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 854 € | −3 228 € | 3 373 € | 4 835 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 374 € | 6 600 € | 1 462 € | 2 194 € |
| Záväzky | 9 203 € | 3 085 € | 2 382 € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 498 € | 1 233 € | 222 € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 3 705 € | 1 852 € | 2 160 € | 1 523 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 507, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 507, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Adresa Štefanov 342, 90645 Štefanov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.