Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51645823・Tajovského 543/3, 972 12 Nedožery-Brezany・Založené 2018
Obrat 2025
18 tis. €
−56 %Zisk 2025
2 317 €
+101 %Aktíva
15 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+21 %Zadlženosť
12,0 %
−1,4 ppHrubá marža
16,9 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,1 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
15,0 %
+6,2 ppRentabilita aktív
ROE
17,0 %
+6,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,35
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 657 €
+78 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,8 %
−10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 517 € | 966 € | 1 723 € | 2 999 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 246 € | 573 € | 1 150 € | 2 317 € |
| Daň z príjmov | 44 € | 101 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 791 € | 604 € | 225 € | 1 866 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 9 723 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 831 € | 1 912 € | 1 399 € | 2 047 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 556 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 259 € | 4 505 € | 5 078 € | 6 229 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 246 € | 573 € | 1 150 € | 2 317 € |
| Záväzky | 4 366 € | 2 110 € | 1 742 € | 1 850 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 366 € | 2 110 € | 1 742 € | 1 850 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Tajovského 543/3, 97212 Nedožery-Brezany, Slovenská republika
Adresa Tajovského 543/3, 97212 Nedožery-Brezany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.