Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51648393・Kysucká cesta 8405/16C, 01001 Žilina・Založené 2018
Obrat 2024
450 tis. €
−35 %Zisk 2024
19 tis. €
+168 %Aktíva
1,71 mil. €
+53 %Vlastný kapitál
385 tis. €
+5,1 %Zadlženosť
77,5 %
+10 ppHrubá marža
76,2 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
+3,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
4,9 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,51
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
+19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
339 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
88,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 961 tis. € | 1,05 mil. € | 689 tis. € | 450 tis. € |
| Pridaná hodnota | 93 tis. € | 747 tis. € | 363 tis. € | 343 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 961 tis. € | 1,05 mil. € | 689 tis. € | 450 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −372 € | 302 tis. € | 7 004 € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 80 tis. € | 13 tis. € | 5 001 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,25 mil. € | 1,04 mil. € | 1,12 mil. € | 1,71 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 152 tis. € | 715 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 152 tis. € | 715 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,25 mil. € | 1,04 mil. € | 965 tis. € | 999 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 5 857 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,15 mil. € | 867 tis. € | 848 tis. € | 888 tis. € |
| Finančné účty | 95 tis. € | 168 tis. € | 116 tis. € | 110 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,25 mil. € | 1,04 mil. € | 1,12 mil. € | 1,71 mil. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 359 tis. € | 366 tis. € | 385 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 52 tis. € | 354 tis. € | 361 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −372 € | 302 tis. € | 7 004 € | 19 tis. € |
| Záväzky | 1,19 mil. € | 676 tis. € | 751 tis. € | 1,33 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 1,0 mil. € | 328 tis. € | 408 tis. € | 669 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 133 tis. € | 290 tis. € | 343 tis. € | 660 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 57 tis. € | 58 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Kotešová 461, 01361 Kotešová, Slovenská republika
Adresa Kabátové 1219/2, 15200 Praha, Česká republika
Adresa Dudova 2585/2, 12000 Praha 2, Vinohrady, Česká republika
Adresa Zlatnická 1582/10, 11000 Praha, Česká republika
Adresa Zlatnická 1582/10, 11000 Praha, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.