Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Infinis Recruitment s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51658933Cintorínska 9, 81108 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2018

Obrat 2025

30 tis. €

+488 %
IČO
51658933
DIČ
2120848664
IČ DPH
Sídlo
Infinis Recruitment s.r.o.Cintorínska 9 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
sobota 5. mája 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/128194/B

Zisk 2025

27 tis. €

+429 %

Aktíva

86 tis. €

+52 %

Vlastný kapitál

83 tis. €

+47 %

Zadlženosť

3,5 %

+3,5 pp

Hrubá marža

100,0 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+429 %
0 €0 €4 888 €0 €20 tis. €21 tis. €5 125 €27 tis. €20182019202020212022202320242025

Tržby

+488 %
0 €0 €5 750 €0 €24 tis. €32 tis. €5 125 €30 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

90,0 %

−10,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

31,7 %

+23 pp

Rentabilita aktív

ROE

32,8 %

+24 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

28,41

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

30 tis. €

+488 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

+10 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

83 tis. €

+47 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

51,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20180 €20195 750 €20200 €202124 tis. €202232 tis. €20235 125 €202430 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru24 tis. €32 tis. €5 125 €30 tis. €
Pridaná hodnota24 tis. €25 tis. €5 125 €30 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti24 tis. €32 tis. €5 125 €30 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení20 tis. €21 tis. €5 125 €27 tis. €
Daň z príjmov3 553 €3 729 €0 €3 015 €
Daň z príjmov splatná3 553 €3 729 €0 €3 015 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok86 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie83 tis. €
  • Záväzky3 015 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom34 tis. €55 tis. €56 tis. €86 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok34 tis. €55 tis. €56 tis. €86 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky29 tis. €50 tis. €51 tis. €67 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty5 000 €5 000 €5 000 €19 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky34 tis. €55 tis. €56 tis. €86 tis. €
Vlastné imanie30 tis. €51 tis. €56 tis. €83 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov4 888 €25 tis. €46 tis. €51 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení20 tis. €21 tis. €5 125 €27 tis. €
Záväzky3 553 €3 729 €0 €3 015 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky3 553 €3 729 €0 €3 015 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €862 €0 €3 553 €3 729 €0 €3 015 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 5. mája 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 5. mája 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od sobota 5. mája 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 5. mája 2018

    Adresa Bajzova 5313/14, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 5. mája 2018

    Adresa Gorkého 1944/32, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. mája 2018

    Adresa Bajzova 5313/14, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. mája 2018

    Adresa Gorkého 1944/32, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/128194/B
Hlavná činnosť
Administratívne a pomocné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • sobota 5. mája 2018Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 13.3.2018 v zmysle príslušných ustanovení Obchodného zákonníka.
Infinis Recruitment s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Infinis Recruitment s.r.o.

Cintorínska 9, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.