Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51663091・Tomášikova 16550/3, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2025
1,59 mil. €
+3,7 %Zisk 2025
51 tis. €
+13 %Aktíva
2,01 mil. €
+60 %Vlastný kapitál
236 tis. €
+28 %Zadlženosť
88,3 %
+2,9 ppHrubá marža
28,3 %
−2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
21,8 %
−3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,86
+52 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
67 tis. €
+12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,2 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
371 tis. €
+1 055 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
75,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,13 mil. € | 1,09 mil. € | 1,53 mil. € | 1,59 mil. € |
| Pridaná hodnota | 356 tis. € | 373 tis. € | 477 tis. € | 450 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,13 mil. € | 1,1 mil. € | 1,54 mil. € | 1,59 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 tis. € | 35 tis. € | 46 tis. € | 51 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 169 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,23 mil. € | 1,24 mil. € | 1,25 mil. € | 2,01 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,06 mil. € | 1,02 mil. € | 1,07 mil. € | 1,2 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,06 mil. € | 1,01 mil. € | 1,06 mil. € | 1,18 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Obežný majetok | 160 tis. € | 212 tis. € | 180 tis. € | 803 tis. € |
| Zásoby | 118 tis. € | 117 tis. € | 89 tis. € | 743 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 74 tis. € | 69 tis. € | 39 tis. € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,23 mil. € | 1,24 mil. € | 1,25 mil. € | 2,01 mil. € |
| Vlastné imanie | 104 tis. € | 139 tis. € | 184 tis. € | 236 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 71 tis. € | 98 tis. € | 133 tis. € | 179 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 tis. € | 35 tis. € | 46 tis. € | 51 tis. € |
| Záväzky | 1,12 mil. € | 1,1 mil. € | 1,07 mil. € | 1,77 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 tis. € | 19 tis. € | 1 700 € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 513 tis. € | 407 tis. € | 148 tis. € | 433 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 569 tis. € | 666 tis. € | 919 tis. € | 1,3 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 6 854 € | −142 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Pri skladoch 932/4, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Račianska 79, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Pri skladoch 9321/4, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Račianska 79, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Pri skladoch 9321/4, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Mazreku Medical s. r. o.
Tomášikova 16550/3, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.