Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51665051・Na pasekách 3085/18, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2025
332 tis. €
+34 %Zisk 2025
3 739 €
+212 %Aktíva
84 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
968 €
+135 %Zadlženosť
98,9 %
−5,9 ppHrubá marža
6,7 %
+2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
+2,5 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
386,3 %
+266 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,93
+0,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 659 €
+338 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,9 %
+74 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 706 €
−83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 210 tis. € | 217 tis. € | 247 tis. € | 331 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | −9 179 € | 11 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 211 tis. € | 217 tis. € | 249 tis. € | 332 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 234 € | −16 tis. € | −3 335 € | 3 739 € |
| Daň z príjmov | 2 073 € | 0 € | 960 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 073 € | 0 € | 960 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 52 tis. € | 88 tis. € | 59 tis. € | 84 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 612 € | 38 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 612 € | 38 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 48 tis. € | 50 tis. € | 31 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 41 tis. € | 30 tis. € | 12 tis. € | 9 741 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 331 € | 20 tis. € | 18 tis. € | 51 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 259 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 52 tis. € | 88 tis. € | 59 tis. € | 84 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 564 € | −2 771 € | 968 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 5 609 € | 12 tis. € | −4 436 € | −7 771 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 234 € | −16 tis. € | −3 335 € | 3 739 € |
| Záväzky | 35 tis. € | 87 tis. € | 61 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 48 tis. € | 33 tis. € | 65 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 136 € | 40 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Na pasekách 3085/18, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Šupkova 46/8, 97681 Podbrezová, Slovenská republika
Adresa Na pasekách 3085/18, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Šupkova 46/8, 97681 Podbrezová, Slovenská republika
Adresa Rudohorská 33, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ToKovo s.r.o.
Na pasekách 3085/18, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.