Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51665735・Široké 712, 082 37 Široké・Založené 2018
Obrat 2024
1,6 mil. €
+15 %Zisk 2024
31 tis. €
+2 900 %Aktíva
772 tis. €
+8,7 %Vlastný kapitál
386 tis. €
+36 %Zadlženosť
50,0 %
−10 ppHrubá marža
34,6 %
+6,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
4,0 %
+3,9 ppRentabilita aktív
ROE
8,1 %
+7,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,30
+49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
40 tis. €
+1 309 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
−41 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
228 tis. €
+81 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,54 mil. € | 1,7 mil. € | 1,33 mil. € | 1,56 mil. € |
| Pridaná hodnota | 530 tis. € | 422 tis. € | 378 tis. € | 540 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,69 mil. € | 1,87 mil. € | 1,39 mil. € | 1,6 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 18 tis. € | 1 038 € | 31 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 978 € | 5 525 € | 1 800 € | 8 852 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 978 € | 5 525 € | 1 800 € | 8 852 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 832 tis. € | 798 tis. € | 711 tis. € | 772 tis. € |
| Neobežný majetok | 452 tis. € | 433 tis. € | 353 tis. € | 368 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 452 tis. € | 426 tis. € | 346 tis. € | 368 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 6 500 € | 6 500 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 377 tis. € | 362 tis. € | 355 tis. € | 403 tis. € |
| Zásoby | 3 588 € | 4 306 € | 4 226 € | 3 522 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 296 tis. € | 284 tis. € | 249 tis. € | 287 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 78 tis. € | 74 tis. € | 103 tis. € | 112 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 909 € | 2 729 € | 2 416 € | 1 847 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 832 tis. € | 798 tis. € | 711 tis. € | 772 tis. € |
| Vlastné imanie | 265 tis. € | 283 tis. € | 284 tis. € | 386 tis. € |
| Základné imanie | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 105 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 3 400 € |
| HV minulých rokov | 215 tis. € | 231 tis. € | 249 tis. € | 247 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 18 tis. € | 1 038 € | 31 tis. € |
| Záväzky | 567 tis. € | 514 tis. € | 426 tis. € | 386 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 249 tis. € | 256 tis. € | 181 tis. € | 185 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 254 tis. € | 225 tis. € | 230 tis. € | 175 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 9 000 € | 3 400 € | 6 000 € | 2 000 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 43 tis. € | 21 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 11 tis. € | 8 736 € | 9 689 € | 25 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Široké 45, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Čergovská 27/7, 08267 Terňa, Slovenská republika
Adresa Široké 45, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Čergovská 27/7, 08267 Terňa, Slovenská republika
Adresa Široké 45, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Široké 45, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Čergovská 27/7, 08267 Terňa, Slovenská republika
Adresa Čergovská 27/7, 08267 Terňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.