Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51666766・Čingovská 1514/65, 951 17 Cabaj-Čápor・Založené 2018
Obrat 2025
26 tis. €
+20 %Zisk 2025
8 621 €
+719 %Aktíva
9 080 €
+64 %Vlastný kapitál
5 209 €
+253 %Zadlženosť
42,6 %
−119 ppHrubá marža
57,6 %
+27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,3 %
+40 ppZisk / výnosy
ROA
94,9 %
+120 ppRentabilita aktív
ROE
165,5 %
+125 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,35
+726 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 613 €
+1 013 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
+43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 209 €
+181 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
52,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 979 € | 9 117 € | 6 646 € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 831 € | 190 € | −1 393 € | 8 621 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 992 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 542 € | 9 080 € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 7 500 € | 3 000 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 7 500 € | 3 000 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 572 € | 5 643 € | 2 542 € | 9 080 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 720 € | 173 € | 29 € |
| Finančné účty | 1 572 € | 4 923 € | 2 369 € | 9 051 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 542 € | 9 080 € |
| Vlastné imanie | −2 209 € | −2 018 € | −3 411 € | 5 209 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 407 € | −7 237 € | −7 047 € | −8 441 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 831 € | 190 € | −1 393 € | 8 621 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 15 tis. € | 8 953 € | 3 871 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 15 tis. € | 8 953 € | 3 871 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Čingovská 1514/65, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj 1514, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Čingovská 1514/65, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj 1514, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.