Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51667967・Cerová 473, 90633 Cerová・Založené 2018
Obrat 2025
238 tis. €
+82 %Zisk 2025
2 003 €
−33 %Aktíva
70 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+8,9 %Zadlženosť
65,2 %
+6,0 ppHrubá marža
11,9 %
−9,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
8,2 %
−5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,23
−10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 129 €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
36,0 %
+8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 155 tis. € | 211 tis. € | 131 tis. € | 237 tis. € |
| Pridaná hodnota | 26 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 155 tis. € | 214 tis. € | 131 tis. € | 238 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 955 € | 3 898 € | 2 979 € | 2 003 € |
| Daň z príjmov | 713 € | 1 428 € | 1 152 € | 1 126 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 47 tis. € | 55 tis. € | 70 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 389 € | 8 379 € | 5 586 € | 2 793 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 389 € | 8 379 € | 5 586 € | 2 793 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 39 tis. € | 50 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 4 641 € | 4 171 € | 3 326 € | 7 701 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 708 € | 8 438 € | 12 tis. € | 31 tis. € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 47 tis. € | 55 tis. € | 70 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −566 € | 2 241 € | 6 051 € | 9 030 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 955 € | 3 898 € | 2 979 € | 2 003 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 011 € | 1 228 € | 361 € | 466 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 830 € | 7 775 € | 20 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1 032 € | 6 845 € | 6 590 € | 5 041 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 754 € | 11 tis. € | 5 045 € | 9 583 € |
| Rezervy | 324 € | 287 € | 634 € | 491 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Cerová 473, 90633 Cerová, Slovenská republika
Adresa Cerová 473, 90633 Cerová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.