Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51670879・Rozmarínová 18, 945 01 Komárno・Založené 2018
Obrat 2024
0 €
Zisk 2024
−1 301 €
−272 %Aktíva
3 031 €
−25 %Vlastný kapitál
−1 088 €
−611 %Zadlženosť
135,9 %
+41 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-42,9 %
−34 ppRentabilita aktív
ROE
119,6 %
+284 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,71
−44 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−961 €
−175 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-35,4 %
−35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 912 €
−40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
3 000 €
+0,0 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−31 €
+97 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −650 € | −350 € | −350 € | −350 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −692 € | −364 € | −350 € | −1 301 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 066 € | 4 052 € | 4 052 € | 3 031 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 066 € | 4 052 € | 4 052 € | 3 031 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 066 € | 4 052 € | 4 052 € | 3 031 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 066 € | 4 052 € | 4 052 € | 3 031 € |
| Vlastné imanie | 927 € | 563 € | 213 € | −1 088 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −3 381 € | −4 073 € | −4 437 € | −4 787 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −692 € | −364 € | −350 € | −1 301 € |
| Záväzky | 3 139 € | 3 489 € | 3 839 € | 4 119 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 139 € | 489 € | 839 € | 1 119 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 3 000 € | 3 000 € | 3 000 € | 3 000 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Fügefa utca 75, 2030 Érd, Maďarsko
Adresa Fügefa utca 75, 2030 Érd, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.