Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51673134・Podmájska 1181/30, 95201 Vráble・Založené 2018
Obrat 2025
145 tis. €
+8,0 %Zisk 2025
1 731 €
+40 %Aktíva
186 tis. €
+75 %Vlastný kapitál
42 tis. €
+4,3 %Zadlženosť
77,4 %
+15 ppHrubá marža
31,4 %
+8,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
4,1 %
+1,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,10
+663 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 691 €
+23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
35,7 %
−8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
48 tis. €
+516 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 133 tis. € | 128 tis. € | 132 tis. € | 123 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 43 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 139 tis. € | 131 tis. € | 134 tis. € | 145 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 785 € | 14 tis. € | 1 235 € | 1 731 € |
| Daň z príjmov | 1 829 € | 3 841 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 57 tis. € | 65 tis. € | 106 tis. € | 186 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 7 610 € | 60 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 7 610 € | 60 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 57 tis. € | 46 tis. € | 57 tis. € |
| Zásoby | 129 € | 61 € | 286 € | 23 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € | 7 146 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 57 tis. € | 65 tis. € | 106 tis. € | 186 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 39 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 8 910 € | 15 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 785 € | 14 tis. € | 1 235 € | 1 731 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 25 tis. € | 66 tis. € | 144 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 123 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 10 tis. € | 58 tis. € | 9 388 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 22 tis. € | 15 tis. € | 8 239 € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Podmájska 1181/30, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Podmájska 1181/30, 95201 Vráble, Slovenská republika
Adresa Podmájska 1181/30, 95201 Vráble, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.