Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51676117・Ondavské Matiašovce 175, 09401 Ondavské Matiašovce・Založené 2018
Obrat 2025
47 tis. €
+193 %Zisk 2025
5 272 €
+228 %Aktíva
20 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+45 %Zadlženosť
13,6 %
−13 ppHrubá marža
14,4 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,1 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
26,7 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
30,9 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
36,87
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 808 €
+198 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,2 %
−8,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 9 555 € | 16 tis. € | 47 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 786 € | 1 775 € | 3 980 € | 6 809 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 9 592 € | 16 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 776 € | 565 € | 1 607 € | 5 272 € |
| Daň z príjmov | 181 € | 95 € | 340 € | 536 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 543 € | 2 690 € | 6 360 € | 8 936 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 296 € | 0 € | 9 550 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 5 002 € | 9 763 € | 1 275 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 635 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 743 € | 4 480 € | 5 017 € | 6 543 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 776 € | 565 € | 1 607 € | 5 272 € |
| Záväzky | 2 816 € | 788 € | 4 316 € | 2 682 € |
| Dlhodobé záväzky | 34 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 480 € | 332 € | 340 € | 536 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 302 € | 456 € | 3 976 € | 2 146 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Ondavské Matiašovce 175, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Adresa Ondavské Matiašovce 113, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Adresa Ondavské Matiašovce 175, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Adresa Ondavské Matiašovce 113, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Adresa Ondavské Matiašovce 175, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Postavíme - Prerobíme s. r. o.
Ondavské Matiašovce 175, 09401 Ondavské Matiašovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.