Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

RUM CITY, s.r.o., v likvidácii

Finančný profil firmy・IČO 51676770・Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018

V likvidácii

Obrat 2019

81 tis. €

+13 455 %
IČO
51676770
DIČ
2120758178
IČ DPH
—
Sídlo
RUM CITY, s.r.o., v likvidáciiSedmokrásková 6 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
streda 25. apríla 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/127950/B

Zisk 2019

−65 tis. €

−239 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

4 740 €

+24 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

−79 tis. €

−459 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

1 771,6 %

+1 300 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

-79,9 %

+3 118 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−239 %
−19 tis. €−65 tis. €201820192018−19 tis. €2019−65 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+13 455 %
600 €81 tis. €201820192018600 €201981 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €20182019Daň celkom · 20180 €Daň celkom · 20190 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-80,0 %

+3 118 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

-80,0 %

+3 118 pp

Zisk / tržby

ROA

-1 372,3 %

−869 pp

Rentabilita aktív

ROE

82,1 %

−53 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-44,4 %

+53 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

-79,9 %

+3 118 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

−65 tis. €

−239 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

600 €201881 tis. €2019

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka20182019
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru600 €81 tis. €
Pridaná hodnota−19 tis. €−65 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti600 €81 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−19 tis. €−65 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka20182019
Osobné náklady0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok4 740 €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie−79 tis. €
  • Záväzky84 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka20182019
Majetok celkom3 814 €4 740 €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok3 814 €4 740 €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 501 €0 €
Finančné účty313 €4 740 €

Pasíva

Položka20182019
Spolu vlastné imanie a záväzky3 814 €4 740 €
Vlastné imanie−14 tis. €−79 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−19 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−19 tis. €−65 tis. €
Záväzky18 tis. €84 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky18 tis. €84 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniÁno
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 25. apríla 2018
  • Kuriérske službyPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Počítačové službyPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od streda 25. apríla 2018
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od streda 25. apríla 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod štvrtok 5. novembra 2020

    Adresa Laborecká 1866/27, 06601 Humenné, Slovenská republika

  • Likvidátorod štvrtok 5. novembra 2020

    Adresa Laborecká 1866/27, 06601 Humenné, Slovenská republika

  • Karin HorskáUkončené
    Konateľstreda 25. apríla 2018 – štvrtok 26. novembra 2020

    Adresa Novomeského 508/65, 94911 Nitra, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • TRIGA TRADE s.r.o.Aktívne
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 27. novembra 2020

    Adresa Senovážné náměstí 992/8, 11000 Praha 1, Česká republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Karin HorskáUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 25. apríla 2018 – štvrtok 26. novembra 2020

    Adresa Novomeského 508/65, 94911 Nitra, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

História firmy

2 zmeny v registri

  • Názvy

    2 záznamy
    • RUM CITY, s.r.o., v likvidáciiod piatok 27. novembra 2020
    • RUM CITY, s.r.o.streda 25. apríla 2018 – štvrtok 26. novembra 2020
  • Sídlo

    2 záznamy
    • Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republikaod piatok 27. novembra 2020
    • Gorkého 12, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republikastreda 25. apríla 2018 – štvrtok 26. novembra 2020

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/127950/B
Právny stav
V likvidácii
Hlavná činnosť
Ostatné poštové služby a služby kuriérov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 27. novembra 2020Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 5.11.2020
  • streda 25. apríla 2018Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 14.3.2018 v zmysle príslušných ustanovení Obchodného zákonníka.
RUM CITY, s.r.o., v likvidácii

Sídlo spoločnosti

RUM CITY, s.r.o., v likvidácii

Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.