Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51680882・Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2018
Obrat 2023
116 tis. €
−40 %Zisk 2023
−6 782 €
−91 %Aktíva
643 €
−99 %Vlastný kapitál
461 €
−98 %Zadlženosť
28,3 %
−40 ppHrubá marža
0,4 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,8 %
−4,0 ppZisk / výnosy
ROA
-1 054,7 %
−1 049 ppRentabilita aktív
ROE
-1 471,1 %
−1 454 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,53
+91 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 782 €
−91 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
461 €
−98 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 64 tis. € | 101 tis. € | 193 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 816 € | 3 092 € | −520 € | 504 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 64 tis. € | 103 tis. € | 193 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −112 € | 4 268 € | −3 544 € | −6 782 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 466 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 38 tis. € | 65 tis. € | 643 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 6 830 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 6 830 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 38 tis. € | 58 tis. € | 643 € |
| Zásoby | 12 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 83 € | 178 € | 66 € | 96 € |
| Finančné účty | 1 420 € | 19 tis. € | 36 tis. € | 547 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 38 tis. € | 65 tis. € | 643 € |
| Vlastné imanie | 8 234 € | 24 tis. € | 20 tis. € | 461 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 554 € | −1 666 € | 2 102 € | −1 442 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −112 € | 4 268 € | −3 544 € | −6 782 € |
| Záväzky | 4 875 € | 14 tis. € | 45 tis. € | 182 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 375 € | 919 € | 32 tis. € | 182 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Odborárov 1880/35, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika
Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika
Adresa Odborárov 1880/35, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
LZplus s.r.o.
Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.