Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51686155・Horná 85/32, 97401 Banská Bystrica・Založené 2018
Obrat 2025
21 tis. €
−30 %Zisk 2025
−5 686 €
−35 %Aktíva
4 497 €
−76 %Vlastný kapitál
3 450 €
−62 %Zadlženosť
23,3 %
−29 ppHrubá marža
25,7 %
−5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-27,5 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
-126,4 %
−104 ppRentabilita aktív
ROE
-164,8 %
−119 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,09
+612 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 346 €
−38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,4 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 941 €
+231 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 33 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 069 € | 14 tis. € | 9 361 € | 5 315 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 37 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −943 € | 3 877 € | −4 221 € | −5 686 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 530 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € | 4 497 € |
| Neobežný majetok | 31 tis. € | 20 tis. € | 9 146 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 20 tis. € | 9 146 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 928 € | 13 tis. € | 9 978 € | 4 497 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 582 € | 11 tis. € | 8 577 € | 339 € |
| Finančné účty | 4 346 € | 1 961 € | 1 401 € | 4 158 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € | 4 497 € |
| Vlastné imanie | 9 480 € | 13 tis. € | 9 136 € | 3 450 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 012 € | 4 069 € | 7 857 € | 3 636 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −943 € | 3 877 € | −4 221 € | −5 686 € |
| Záväzky | 28 tis. € | 19 tis. € | 9 988 € | 1 047 € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 7 476 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 483 € | 10 tis. € | 8 789 € | 556 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 588 € | 1 880 € | 1 199 € | 491 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Trieda SNP 1779/11, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Horná 85/32, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Trieda SNP 1779/11, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Horná 85/32, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
AstonReal Development s.r.o.
Horná 85/32, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.