Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51694301・Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová・Založené 2018
Obrat 2025
435 tis. €
+9,1 %Zisk 2025
24 tis. €
+35 %Aktíva
219 tis. €
+4,8 %Vlastný kapitál
130 tis. €
+23 %Zadlženosť
40,8 %
−8,7 ppHrubá marža
29,0 %
+1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
+2,5 ppRentabilita aktív
ROE
18,6 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,07
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,4 %
−4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
75 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 382 tis. € | 340 tis. € | 379 tis. € | 424 tis. € |
| Pridaná hodnota | 80 tis. € | 83 tis. € | 104 tis. € | 123 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 396 tis. € | 367 tis. € | 399 tis. € | 435 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −1 705 € | 18 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 2 338 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 2 338 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 157 tis. € | 228 tis. € | 209 tis. € | 219 tis. € |
| Neobežný majetok | 26 tis. € | 90 tis. € | 67 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 90 tis. € | 67 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 129 tis. € | 133 tis. € | 137 tis. € | 145 tis. € |
| Zásoby | 6 432 € | 2 153 € | 3 148 € | 4 864 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 87 tis. € | 66 tis. € | 97 tis. € | 96 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 65 tis. € | 38 tis. € | 45 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 960 € | 4 909 € | 5 113 € | 4 308 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 157 tis. € | 228 tis. € | 209 tis. € | 219 tis. € |
| Vlastné imanie | 90 tis. € | 88 tis. € | 106 tis. € | 130 tis. € |
| Základné imanie | 60 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 65 tis. € | 65 tis. € | 65 tis. € | 65 tis. € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −35 tis. € | −37 tis. € | −19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −1 705 € | 18 tis. € | 24 tis. € |
| Záväzky | 68 tis. € | 141 tis. € | 104 tis. € | 89 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 576 € | 39 tis. € | 29 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 67 tis. € | 102 tis. € | 75 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 377 € | 0 € | 0 € | 1 020 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 373, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 373, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MUŠKA TransLog, s.r.o.
Vyšná Šebastová 236, 08006 Vyšná Šebastová
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.