Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51698731・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2025
13 tis. €
−22 %Zisk 2025
−923 €
−12 %Aktíva
8 632 €
+14 %Vlastný kapitál
5 272 €
−15 %Zadlženosť
38,9 %
+21 ppHrubá marža
18,3 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,2 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
-10,7 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
-17,5 %
−4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,57
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−583 €
−20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-58,3 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 272 €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 100 € | 8 100 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 620 € | 1 161 € | 2 076 € | 2 344 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 100 € | 8 419 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 185 € | 844 € | −827 € | −923 € |
| Daň z príjmov | 339 € | 107 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 518 € | 11 tis. € | 7 584 € | 8 632 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 518 € | 11 tis. € | 7 584 € | 8 632 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 627 € | 1 027 € | 59 € | 1 079 € |
| Finančné účty | 4 891 € | 9 601 € | 7 525 € | 7 553 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 518 € | 11 tis. € | 7 584 € | 8 632 € |
| Vlastné imanie | 6 179 € | 7 022 € | 6 195 € | 5 272 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 077 € | 678 € | 1 522 € | 695 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 185 € | 844 € | −827 € | −923 € |
| Záväzky | 339 € | 3 606 € | 1 389 € | 3 360 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 55 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 339 € | 3 551 € | 1 389 € | 3 360 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Južná ul. 3081/11, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Južná ul. 3081/11, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Meraki Consulting, s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.