Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51700115・Na Horke 409/34, 04001 Košice - mestská časť Kavečany・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
5 423 €
−25 %Aktíva
172 tis. €
−4,5 %Vlastný kapitál
10 tis. €
−94 %Zadlženosť
93,9 %
+93 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
3,2 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
52,0 %
+48 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,38
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 097 €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,1 %
−3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−100 tis. €
−261 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−6 328 €
+28 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −30 € | −250 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 115 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 719 € | 5 780 € | 7 279 € | 5 423 € |
| Daň z príjmov | 479 € | 1 020 € | 1 284 € | 674 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 276 tis. € | 283 tis. € | 180 tis. € | 172 tis. € |
| Neobežný majetok | 116 tis. € | 116 tis. € | 116 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 116 tis. € | 116 tis. € | 116 tis. € | 111 tis. € |
| Obežný majetok | 160 tis. € | 167 tis. € | 64 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 154 tis. € | 156 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Finančné účty | 5 928 € | 10 tis. € | 8 846 € | 6 328 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 276 tis. € | 283 tis. € | 180 tis. € | 172 tis. € |
| Vlastné imanie | 165 tis. € | 171 tis. € | 178 tis. € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 896 € | −177 € | 5 603 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 719 € | 5 780 € | 7 279 € | 5 423 € |
| Záväzky | 111 tis. € | 112 tis. € | 1 285 € | 161 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 112 tis. € | 1 285 € | 161 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Na Horke 409/34, 04001 Košice - mestská časť Kavečany, Slovenská republika
Adresa Na Horke 409/34, 04001 Košice - mestská časť Kavečany, Slovenská republika
Adresa Na Horke 409/34, 04001 Košice - mestská časť Kavečany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Vastfin Investments, s. r. o.
Na Horke 409/34, 04001 Košice - mestská časť Kavečany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.