Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51703653・Kuzmányho 525/36, 03601 Martin・Založené 2018
Obrat 2025
685 tis. €
+36 %Zisk 2025
3 909 €
+149 %Aktíva
300 tis. €
+56 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+276 %Zadlženosť
94,8 %
−3,0 ppHrubá marža
22,2 %
−6,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
25,2 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 749 €
+43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
49,6 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 183 €
−87 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 564 tis. € | 490 tis. € | 500 tis. € | 673 tis. € |
| Pridaná hodnota | 144 tis. € | 94 tis. € | 143 tis. € | 149 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 585 tis. € | 545 tis. € | 504 tis. € | 685 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 086 € | −15 tis. € | 1 572 € | 3 909 € |
| Daň z príjmov | 1 675 € | 261 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 168 tis. € | 282 tis. € | 192 tis. € | 300 tis. € |
| Neobežný majetok | 54 tis. € | 104 tis. € | 95 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 49 tis. € | 98 tis. € | 84 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 4 926 € | 6 649 € | 11 tis. € | 8 573 € |
| Obežný majetok | 114 tis. € | 178 tis. € | 97 tis. € | 170 tis. € |
| Zásoby | 6 980 € | 17 tis. € | 17 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 69 tis. € | 60 tis. € | 35 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 79 tis. € | 12 tis. € | 94 tis. € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 23 tis. € | 33 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 168 tis. € | 282 tis. € | 192 tis. € | 300 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 100 € | 2 559 € | 4 131 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV minulých rokov | −3 986 € | 4 100 € | −10 tis. € | −8 868 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 086 € | −15 tis. € | 1 572 € | 3 909 € |
| Záväzky | 159 tis. € | 280 tis. € | 188 tis. € | 285 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 24 tis. € | 37 tis. € | 35 tis. € | 56 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 72 tis. € | 125 tis. € | 80 tis. € | 168 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 20 tis. € | 38 tis. € | 21 tis. € | 4 972 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 27 tis. € | 70 tis. € | 41 tis. € | 55 tis. € |
| Rezervy | 6 274 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Fínska 4156/44, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Fínska 4156/44, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Fínska 4156/44, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Fínska 4156/44, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.