Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51712059・Pádivého 682/8, 911 01 Trenčín・Založené 2018
Obrat 2025
202 tis. €
+728 %Zisk 2025
3 855 €
+381 %Aktíva
130 tis. €
+34 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+12 %Zadlženosť
72,7 %
+5,2 ppHrubá marža
10,4 %
−45 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,9 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
10,8 %
+8,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,28
−3,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 880 €
+327 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−8,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 74 tis. € | 346 tis. € | 24 tis. € | 202 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 946 € | 23 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 75 tis. € | 346 tis. € | 24 tis. € | 202 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 216 € | 8 320 € | 802 € | 3 855 € |
| Daň z príjmov | 326 € | 2 347 € | 340 € | 1 025 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 68 tis. € | 106 tis. € | 98 tis. € | 130 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 045 € | 11 tis. € | 8 982 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 045 € | 11 tis. € | 8 982 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 104 tis. € | 87 tis. € | 122 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 978 € | 64 tis. € | 3 305 € | 59 tis. € |
| Finančné účty | 62 tis. € | 40 tis. € | 84 tis. € | 62 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 68 tis. € | 106 tis. € | 98 tis. € | 130 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 18 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 216 € | 8 320 € | 802 € | 3 855 € |
| Záväzky | 46 tis. € | 75 tis. € | 66 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 75 tis. € | 66 tis. € | 95 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Pádivého 682/8, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pádivého 682/8, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.