Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51715783・Miletičová 44, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2024
109 tis. €
−24 %Zisk 2024
812 €
+666 %Aktíva
41 tis. €
+5,3 %Vlastný kapitál
31 tis. €
+2,7 %Zadlženosť
24,1 %
+1,9 ppHrubá marža
64,6 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
2,0 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
2,6 %
+2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,98
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 772 €
+1 572 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
54,2 %
+54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 117 tis. € | 178 tis. € | 143 tis. € | 109 tis. € |
| Pridaná hodnota | 88 tis. € | 125 tis. € | 92 tis. € | 70 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 117 tis. € | 178 tis. € | 144 tis. € | 109 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 24 tis. € | 23 tis. € | 106 € | 812 € |
| Daň z príjmov | 4 554 € | 4 035 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 62 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 13 tis. € | 9 412 € | 6 185 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 13 tis. € | 9 412 € | 6 185 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 49 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 44 tis. € | 24 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 6 002 € | 4 869 € | 5 328 € | 5 994 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 62 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 500 € | 30 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −22 tis. € | 2 000 € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 24 tis. € | 23 tis. € | 106 € | 812 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 31 tis. € | 8 652 € | 9 901 € |
| Dlhodobé záväzky | 340 € | 225 € | 371 € | 1 757 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 643 € | 29 tis. € | 6 598 € | 7 023 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 963 € | 1 974 € | 1 683 € | 1 121 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Podedvorská 1470, 19800 Kyje, Praha 9, Česká republika
Adresa Štorkánova 2809/3, 15000 Smíchov, Praha 5, Česká republika
Adresa Sokolovská 325/215, 19000 Vysočina, Praha 9, Česká republika
Adresa Podedvorská 1470, 19800 Kyje, Praha 9, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ForCamping Slovakia s. r. o.
Miletičová 44, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.