Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51722470・Betliarska 22, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2025
120 tis. €
+34 %Zisk 2025
10 tis. €
+86 %Aktíva
275 tis. €
+0,7 %Vlastný kapitál
70 tis. €
+17 %Zadlženosť
74,4 %
−3,5 ppHrubá marža
18,8 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
+2,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
14,2 %
+5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
+2,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
63 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
68,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 244 tis. € | 282 tis. € | 89 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 244 tis. € | 284 tis. € | 89 tis. € | 120 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 218 € | 11 tis. € | 5 385 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 204 tis. € | 280 tis. € | 273 tis. € | 275 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 8 658 € | 13 tis. € | 9 217 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 8 658 € | 13 tis. € | 9 217 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 190 tis. € | 271 tis. € | 260 tis. € | 266 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 187 tis. € | 253 tis. € | 237 tis. € | 237 tis. € |
| Finančné účty | 2 622 € | 19 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 204 tis. € | 280 tis. € | 273 tis. € | 275 tis. € |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 55 tis. € | 60 tis. € | 70 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 39 tis. € | 49 tis. € | 55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 218 € | 11 tis. € | 5 385 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 160 tis. € | 225 tis. € | 213 tis. € | 205 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 147 tis. € | 215 tis. € | 204 tis. € | 203 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Gen. Svobodu 1207/29, 03852 Sučany, Slovenská republika
Adresa P.V.Rovnianka 5194/1, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Gen. Svobodu 1207/29, 03852 Sučany, Slovenská republika
Adresa P.V.Rovnianka 5194/1, 03601 Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Solaris Corp s.r.o.
Betliarska 22, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.